Młodzież z klasy 8C: Klaudia, Michał, Antoni, Olaf i Andrzej po przygotowaniach rozpoczęli realizację projektu "BAJKOWE POTYCZKI".
Jako pierwsi w naszej grze terenowej uczestniczyli uczniowie kl. 1B. Były wykreślanki, poszukiwanie bajkowych przedmiotów, przekopywanie piaskownicy w poszukiwaniu skarbu, zagadki - zdrapki. Młodzi adepci bajkowej sztuki musieli wykazać się znajomością bajek, uszykować Kopciuszka na bal, a także wykazać się sprytem w pokonaniu toru przeszkód. Pogoda i humory dopisały.
Projekt realizowany w ramach grantu Gdańskiego Funduszu Młodzieżowego finansowanego ze środków Miasta Gdańska.

bajkowe-potyczki-152451.jpg  bajkowe-potyczki-152450.jpg
Kolejna odsłona projektu Bajkowe potyczki to  zabawa w ramach nocowiska dla uczniów klas 2 i 3, zorganizowanego w szkole. Zabawa był świetna, humory dopisywały, a nasi wolontariusze dali z siebie wszystko. Trudno jest w kilku zdjęciach pokazać co tam się działo!
Dziękujemy pani Agnieszce Spigarskiej-Linde za pomoc w realizacji projektu i niesamowite atrakcje w warsztatowni 🙂 i wsparcie w nauce szydełkowania i szycia 🙂
Krótka fotorelacja  zabawy :)