Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia z ROBOTYKI i PROGRAMOWANIA, które odbywać się będą w naszej szkole 🙂 Jest to oferta panrobot.edu.pl

"Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w bieżącym roku szkolnym możemy Państwa dzieciom zaoferować zajęcia z robotyki i programowania przy zastosowaniu najnowszych zestawów edukacyjnych Lego. Zakres naszych warsztatów obejmuje nauki ścisłe, ale skupiamy się na tym, aby dzieci przy tym dobrze się bawiły. Na każdych zajęciach budowane są roboty, które dzięki uczestnikom ożywają i wykonują zaprogramowane czynności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczestnicy byli otwarci na sugestie i propozycję. Stawiamy na otwartość umysłu.
U nas grupy są zawsze kameralne, mamy dwóch prowadzących na zajęciach i najnowsze rozwiązania a oferowany kurs jest już dostępny dla dzieci od 4 roku życia.
Szczegóły i zapisy na:          www.panrobot.edu.pl/zaspa
Zapraszamy na pierwsze zajęcia, ekipa Pana Robota.