50-lecie Zaspy, wielkie święto naszej dzielnicowej społeczności. Jako szkoła, od ponad 45 lat, jesteśmy jej nieodłączną częścią.
Nie mogło więc nas zabraknąć podczas wspólnych zaspiańskich uroczystości. Rozpoczęliśmy od udziału w paradzie, nasi nauczyciele przygotowali stacje sportowe, pracownicy kuchni raczyli świętujących pyszną grochówką oraz wspierali zbiórkę „Dla Olafa” sprzedając pyszne pieczone kiełbaski. Pracownicy obsługi zapewnili odpowiedni sprzęt, pomogli go transportować na teren festynu. Rodzice naszych uczniów przygotowali ciasta, których sprzedaż wsparła zbiórkę na rzecz chorego Olafa. Nad wszystkim zaś czuwała pani dyrektor szkoły Iwona Zielnik, która za szczególne działania na rzecz Zaspy otrzymała tytuł Osobowości Zaspy!!!
Jako współorganizatorzy festynu jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tej wspaniałej imprezy.
Dziękujemy Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec oraz wszystkim zaangażowanym w organizację pracownikom i uczniom naszej szkoły oraz rodzicom, wszystkim wspierającym Olafa.