20 marca odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny dla klas szóstych z okazji Dnia Liczby π. Uczniowie rywalizowali w różnorodnych konkurencjach testując swoją wiedzę i umiejętności matematyczne. Ścigali się w quizie, rebusach, zadaniach kreatywnych, zapisywaniu kolejnych cyfr rozwinięcia dziesiętnego liczby π, tabliczce mnożenia, π-puzzlach, odpowiadali indywidualnie na pytania, ….
Atmosfera była pełna entuzjazmu i zaangażowania, a wszyscy uczestnicy mogli się doskonale bawić, jednocześnie rozwijając swoje matematyczne umiejętności.
Nagrodą dla WSZYSTKICH klas były słodycze i bilety do kina ufundowane przez Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec.
UWAGA: Uczeń, który został MISTRZEM liczby π - Wincent - zapamiętał aż 58 cyfr liczby π! Gratulujemy!