MAMY TO! I MIEJSCE!
Z ogromną radością informujemy, że podczas Pikniku Rowerowego Maja na Stadionie Żużlowym Wybrzeża nasza szkoła odebrała nagrodę za zdobycie I miejsca w kategorii szkół dużych!
Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów, wsparciu rodziców oraz motywacji nauczycieli wspólnie wykręciliśmy ten sukces. Codzienne dojazdy rowerem, hulajnogą czy na rolkach pokazały, że aktywność, ekologia i dobra zabawa mogą iść w parze.
Otrzymaliśmy nagrodę w wysokości 15 000 zł, którą przeznaczymy na działania służące naszym uczniom.


