W ostatnim czasie kolejne wnętrze naszej szkoły przeszło metamorfozę.
Sala kulinarna zyskała nowe sprzęty z programu Laboratoria Przyszłości, ale na tym nie poprzestaliśmy. Dzięki współpracy i zaangażowaniu Pani Dyrektor Iwony Zielnik oraz Rada Rodziców SP92 w Gdańsku wypiękniała wizualnie: meble zyskały nowe fronty oraz blat, zakupiony został nowy piekarnik elektryczny (czekamy jeszcze na zainstalowanie zmywarki), odświeżono ściany.
Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie będą mogli spełniać swoje kulinarne marzenia w takiej pięknej przestrzeni, pracując na nowoczesnym sprzęcie.
Sala kulinarna jest doskonałym przykładem, że razem można dokonać wielkich rzeczy. Wszystko dla naszych uczniów 🥰
Przesyłamy wyrazy wdzięczności dla wszystkich zaangażowanych w realizację naszego kuchennego marzenia☺️