😀Uwaga rusza gra TERMOSFERA w SP 92, dołącz i ty! Zostań wolontariuszem. 😀W trakcie gry zadaniem drużyny jest realizacja „misji”, „wyzwań” oraz „regularnych aktywności”, które przeliczane są na punkty. Gra TERMOSFERA została przygotowana w ramach projektu "Gdańskie Centrum Wolontariatu"przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

Cel gry

1. Celem gry jest rozwój aktywności społecznej, głównie wolontariackiej, uczniów szkół podstawowych.
  2. W trakcie gry zadaniem drużyny jest realizacja „misji”, „wyzwań” oraz „regularnych aktywności”, które przeliczane są na punkty.
  3. Celem drużyny jest zdobycie jak największej liczby punktów.
  4. Dokładna liczba zdobytych punktów widoczna jest w panelu szkoły, a informacje na temat drużyn, które zdobyły dotychczas największą liczbę punktów są widoczne na stronie internetowej oraz w social media.

projekt-termosfera-311602.jpg