📣📣📣
Półkolonie z Chorągwią Gdańską ZHP są organizowane już po raz siódmy. Każdego roku organizatorzy i kadra nabierają coraz więcej doświadczenia, by jeszcze lepiej zapewniać czas Państwa pociechom. W programie zapewnione są między innymi zajęcia plastyczne, gry zespołowe, zajęcia edukacyjne oraz wiele, wiele innych. Wykwalifikowana kadra gwarantuje bezpieczeństwo i dobrą zabawę przez cały czas trwania turnusu. Rekrutacja odbywa się wyłącznie elektronicznie. Wszystkie informacje - w tym regulaminy, karty kwalifikacyjne i formularz zgłoszeniowy dostępne będą od 1 czerwca na stronie www.polkolonie.gdanska.zhp.pl oraz na stronie Chorągwi Gdańskiej na Facebooku.
W tym roku dzieci w tematyce EKOwakacji będą blisko natury. Wiedza o środowisku, ekonawyki i zdrowe odżywianie zostaną wplecione w program prowadzony metodą harcerską. Placówki są otwarte w godzinach 7:30-16:30, a program realizujemy od 8:30 do 15:30. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat!

Karolina Wasilewska

Koordynatorka Półkolonii "EKOwakacje"