Bal Ósmoklasisty przeszedł do historii... zostały nam tylko wspomnienia...
Pięknego poczęstunku, wspaniałej zabawy, cudownych chwil spędzonych z przyjaciółmi ze szkolnych ławek...
Dziękujemy Rada Rodziców SP92 w Gdańsku oraz wszystkim Rodzicom uczniów klas 8 za stworzenie niezapomnianej atmosfery tej pięknej uroczystości: wspaniałego
wystroju holu, przygotowania pysznego poczęstunku i stania na straży porządku. Jesteście cudowni!