zabawa-ksiazkowych-wspomnien-czar-324945.jpg

Rodzinne spotkania świąteczne sprzyjają rozmowom, a często wspomnieniom minionych lat. Biblioteka Szkolna Mądrej Sowy proponuje wszystkim uczniom rodzinną zabawę pt:

”KSIĄŻKOWYCH WSPOMNIEŃ CZAR”

Na czym ona polega?

Zapytaj swoich dziadków, rodziców, ciocie, wujków co czytali, kiedy byli w waszym wieku. Czy mieli swoją ulubioną książkę lub autora? Przygotuj notatkę z uzyskanymi informacjami na kartce formatu A4, w programie graficznym, pliku Word, slajdzie PowerPoint lub innej formie. Zadbaj, aby praca była przejrzysta, estetyczna i kolorowa.

Wasze prace będą prezentowane  na szkolnym Facebook’u, stronie internetowej szkoły oraz blogu naszej biblioteki: www.bibliotekazsp5.blogspot.com

Czekamy na wasze prace do 14 stycznia 2022r. Można je złożyć w szkolnej bibliotece lub przesłać na adres email: m.zybura@zsp5.edu.gdansk.pl

Liczymy na wasz udział. Kto wie? Może w naszej bibliotece będą książki, o których napiszecie?
    Przygotujemy z nich specjalną wystawę, która dostępna będzie również w Internecie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!