W sobotę 18 maja 2019 r. w Parku Jana Pawła II na Zaspie odbył się Festyn Rodzinny - Święto Zaspy połączone z Biegowymi Grand Prix Dzielnic. Pomimo kapryśnej pogody impreza zgromadziła tłumy dzieci i dorosłych. Otwartych było 10 stacji sportowych prowadzonych przez nauczycieli SP92. Na scenie prezentowały się zespoły taneczne SP92 oraz dzieci z Przedszkoli nr 86 i 66. Rozgrzewkę przed biegiem dorosłych poprowadził Maciej Florek "GLEBA". Odbyły się biegi dorosłych i dzieci. Po nich wszyscy startujący posilali się pyszną, gorącą grochówką z kuchni SP92 oraz smacznymi ciastami pieczonymi przez rodziców SP92. Otwarte były liczne stoiska z atrakcjami przygotowanymi przez Fundację Mam Marzenie, na której cele przeprowadzona została emocjonująca licytacja wielkiego misia i miejskiego roweru. W deszczu czy nie, wszyscy bawili się wyśmienicie!