W związku z zagrożeniem koronawirusem Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 92 informuje:

Od 24 marca od godz. 15.00 Rodzice mogą zalogować się na GPE aby sprawdzić czy dziecko zakwalifikowało się lub niezakwalifikowało się do placówki. Listy osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych znajdują się również do wglądu w szkole.

Od 25 marca do 31 marca 2020r. do godziny 15:00 Rodzic potwierdza wolę podjęcia nauki w  przedszkolu/szkole przesyłając skan podpisanego dokumentu na adres sekretariat@sp92.edu.gdansk.pl. Osoby, które nie mają możliwości dostarczenia skanu, mogą złożyć dokumenty również w formie papierowej w specjalnej skrzynce znajdującej się u wejścia szkoły (obok list przyjętych). Puste druki do wypełnienia znajdują się w szkole.

Rekrutacja - 3-latki, 4- latki, 5-latki

Wymagane dokumenty:

Rekrutacja 6-latki

Wymagane dokumenty:

Rekrutacja klasy I dzieci spoza obwodu:

Rekrutacja klasy I dzieci obwodowe:

nie składamy dodatkowych dokumentów, dzieci są automatycznie przyjęte i nie muszą potwierdzać woli.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego z sekretariatem.